А ким ви працюєте, маючи дітей?

Курси, тренінги, саморозвиток, робота, материнство та кар`єра. Обмін досвідом.
super_mom

А ким ви працюєте, маючи дітей?

Повідомлення super_mom » 28 03 2016, 23:32

Всім привіт. Моя історія така: працювала як і всі - з ранку до ночі. Мала високу зарплату та потім народила дитину і пішла в декрет. Зараз маю доню-школярку. Вчиться в другому класі вже. Час летить )) Я час від часу маю підробіток, але постійної роботи нема. Йти знову в офіс і сидіти там з ранку до ночі бажання немає. От, цікаво мені як працюєте ви? Є серед вас такі мами, які мають вільний графік або працюють на себе і при цьому заробляють більш-менш нормально? Чим ви займаєтесь? ))) Звісно ж писати назву фірми і посаду не треба - так, в двох словах розкажіть що і як ;)

елена

Re: А ким ви працюєте, маючи дітей?

Повідомлення елена » 30 03 2016, 13:03

Всім привіт! Тема дуже цікава, як на мене. Я вважаю, що більшість мам хвилює те, щоб не тільки сидіти дома займатися маленькою дитиною, та хатніми справами, а ще й при цьому реалізовувати себе в сфері кар'єра, та не відчувати себе повністю залежною. Можливо не всі мами так вважають, але серед моїх подруг жодної мами немає, яка б сиділа дома у дикреті до 3 років, і ні чим не займалася. Мені трошки пощастило, я працюю в офісі, але не з ранку до ночі, тому що офіс знаходиться біля дому )). І школа в якій вчиться мій семирічний син, теж знаходиться біля дому. Іноді, він навіть сам ходить до школи, для нього це відповідальність, яку він з великим бажанням виконує. Мабуть, кожна ,,маленька,, дитина хоче були трошки дорослішим)) А я в цей час, можу приготувати, щось смачненьке на обід. Тому, якщо говорити про те, де працювати, в офісі або дома, скажу чесно, якщо не далеко біля вашого дому, то в офісі)) хочаб для того щоб змінювати обстановку))

Повернутись до “Кар`єра, освіта, самореалізація”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість